Вибратор со стимулатор

Број на артикал: BI-14244

1,290 ден

Нема на залиха

Додајте го вашиот омилен лубрикант на овој силиконски вибриратор на Г-точка или нека вашата природна влажност да го навлажни овој вибратор. Мазната површина и конусната глава го прават лизгањето на овој сексуален играч толку пријатно. Специјално дизајнираната закривена глава лесно ја наоѓа вашата Г-точка и ги испраќа сите оние одлични вибрации онаму каде што ви се потребни за да ви овозможи затреперувачко добри оргазми со 30 вибрирачки функции, а единствената гласна функција овозможуа вибрации според фрекфенцијата на музика или звукот на гласот на вашиот партнер.

Боја: Розева

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 20 см

Должина на употребливиот дел: 12 см

Дијаметар: 3-4 см

Напојување: 4 батерии тип АА

 • Мултибрзински и силни  вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче
 • Лесен за употреба
 • 3 редови на ротирачки топчиња поставени на средина на телото за сензуална масажа
 •  Ротирачка глава и во двете насоки со повеќе нивоа на брзина
 • Вибрирачките делови делови се контролираат независно еден од друг
 • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!