Се прикажуваат сите 42 резултати

Прикажи 36 48 Сите

Вибратор

На залиха

1,290 ден
ШИФРА: LT-RV2222
Материјал:

Силикон

Боја:

Виолетова, Розова

Должина:

13,5 цм.

Дебелина:

3,5 цм.

Модови на вибрација

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Вибратор-Зајче со стимулатор за клиторис

На залиха

1,490 ден
ШИФРА: LT-NS2460
Должина:

20 цм.

Должина на употребливиот дел:

12,5 цм.

Дебелина:

3 цм,

Боја:

Црна

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Моќен вибратор

На залиха

990 ден
ШИФРА: LT-ST1494

Моќен Вибратор

На залиха

1,490 ден
ШИФРА: LT-NS2443
Должина:

18,5 цм.

Должина на употребливиот дел:

12 цм.

Дебелина:

3,5 цм.

Боја:

Розова

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче