Стреп он за жени со дилдо 18 х 3 цм

Број на артикал: BW-022088NR

1,290 ден

Должина на делот што влегува во вагина:

15 см

Дебелина:

3 см.

Должина:

18 см.

Текстура:

Мазна површина

Материјал:

ТПЕ

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Ова најпродавано дилдо со двојни краеви е совршена играчка за задоволство на двајца партнери одеднаш, со прилагодлив еластичен ремен за удобно да можете да го носите. Секоја страна нуди пенетрација со реално чувство и совршено се трие со вашите Г-точки благодарение на аголот на двете дилда. Во меѓувреме, нерамната текстура на вените нуди дополнителна стимулација на вашите внатрешни ѕидови додека двајцата заедно го возите патот до блаженство без здив!

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!