Satisfyer Mission Control (шмукач и вибратор во едно)

2,990 ден

Боја:

Како на сликата

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

11 модови на шмукање 12 модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Истражете го универзумот на задоволство и стимулација на клиторисот со оваа ракета на Satisfyer: Почестете го вашиот клиторис со технологија на шмукање од Satisfyer и искусете ги брановите. Вие одлучувате колку брзо ќе се запали оваа ракета, бидејќи можете да изберете од 11 интензитети на шмукање кои се движат од нежен до интензивен. Малиот вибратор Satisfyer има уште поголема моќ: има 12 разновидни програми за вибрации кои можете да ги комбинирате со технологијата Air Pulse или да уживате самостојно. Така, вие одлучувате дали оваа ракета ќе лета како вибратор со бранови под притисок или како класичен вибратор за лежење. Дизајнот на Satisfyer Mission Control е исто така вистински белег: благодарение на разиграниот изглед и малиот формат, тој е совршена љубовна играчка за почетници – а исто така лесно се вклопува во секоја чанта…

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!