Satisfyer Seal You Soon (шмукач и вибратор во едно)

2,990 ден

Боја:

Како на сликата

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

11 модови на шмукање 12 модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Возете ги брановите со ова прекрасно морскo животно: The Satisfyer Seal You Soon е најновото дополнување на палетата на вибратори со двоен воздушен пулс, која ја содржи саканата технологија за шмукање на воздухот од Satisfyer, како и интензивни вибрации за неспоредлива стимулација на клиторисот. Поставете го отворот околу вашиот клиторис и уживајте во чувството на притисокот без допир, избирајќи од една од 11-те програми за воздушен пулс. И има уште повеќе: за да го засилите ова чувство, можете да ја комбинирате функцијата за пулс на воздух со една од 12-те разновидни програми за вибрации. Секако, овој вибратор можете да го користите и како класичен вибратор за лежење, бидејќи и двете функции може да се контролираат независно. Површината на Satisfyer Seal You Soon е направена од мек, безбеден за телото силикон кој нежно се лизга по вашето тело и вашите жешки точки, додавајќи го задоволството.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!