Реалистично дилдо Ballsy super cock 20×4 см.

Број на артикал: CN-471756348

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4,7 см.

Должина:

23 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Меко ПВЦ

Текстура:

Мека мазна површина

Со реално чувство, што не треба да се сака во ова дилдо?, ова дилдо е совршено за љубителите на обемот. Малата кривина и изразената глава го прават одличен за играње со Г-точка и П-точка. Со ова дилдо ќе чувствувате потреба за брзина кога ќе ја имате оваа во рака.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!