Реалистично дилдо Ballsy super cock 20×4 см.

Број на артикал: CN-471735689

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 см.

Должина:

20 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Меко ПВЦ

Текстура:

Мека мазна површина

Нашето реалистично дилдо е дизајнирано да ви овозможи незаборавно искуство. Реално изработено дилдо направено од реалистичен материјал за соло игри или со вашиот партнер. На долниот дел има чаша за вкум со која може ова дилдо да се прицврсти на било која рамна површина.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!