Клиторален стимулатор со 4 различни капачиња за стимулација

Број на артикал: CN-141134160

Боја:

Како на сликата

Должина:

10 см.

Дебелина:

2,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Модови на вибрација:

1 мод на вибрација

Напојување:

АА Батерија

Материјал:

ПВЦ

Немој да ве лаже големината! Овој мал клиторален стимулатор е еден од нашите најпродавани стимулатори за клиторис. Има еден јак мод на вибрација и има 4 различни капачиња со различна текстура за да може да осетите различни видови на сензација. Доволно е мал за да може да го носите секаде со вас. Купете го и видете сами.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!