Прстен за пенис со стимулатор за клиторис

Број на артикал: BI-026219

890 ден

Овој вибрирачки прстен е идеална играчка за да додадете малку нешто дополнително во вашата игра. Стегнувачкиот материјал ќе се вклопи околу основата на вашиот пенис и тестисите, ќе се гушка блиску до кожата, ќе ја зароби крвта во вашиот пенис и ќе ви помогне да постигнете подолготрајни и поголеми ерекции. Малиот јазик што лиже има стимулатор на клиторисот. Со секое лижење ова ќе му помогне на вашиот партнер да ужива и ќе обезбеди прекрасни вибрации за двајцата да уживате.

Димензии:

 • Должина: 5,4 cm
 • Ширина: 4,5 cm
 • Дијаметар на мал прстен: 2.4 cm
 • Прстенот е растегливи

Спесификации:

 • Работи на батерии (3 LR41)
 • Препорачуваме да се комбинира со лубрикант на водена базa

Како да нарачате:

 • Можете да нарачате на Телефон или на VIBER 075-455-953
 • Можете да нарачате на нашата веб страна
 • Можете да нарачате на Facebook или на Instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да дојдете кај нас пред продавница да ви ја подаде наш вработен
 • За било каква информација може да не побарате на телефон 075-455-953

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!