Ново! Тор, подобрувач на оргазам 50 мл.

Број на артикал: GS-51348X

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

Нема на залиха

Тор, подобрувач на оргазам.

И за него и за неа доволни се само неколку капки Тор на ерогените зони за да започне ефектот на ладно затоплување кој ќе заврши на најинтензивната топлина.

Тор е исклучително моќен и ги сензибилизира интимните зони. Покрај тоа, има вкусна овошна арома, што го прави Тор идеален додаток за уживање во поинтензивни и попријатни оргазми.

Содржи мака, добро познат корен од регионот на Андите со заживувачки својства. Познато е дека го стимулира сексуалниот апетит и го зголемува либидото.

Создадени во Шпанија, Nuei Products се базираат на природни состојки, без парабени, без глутен и шеќери и се 100% вегански.

Начин на употреба: Нанесте неколку капки Тор на ерогените зони за да започне ефектот на ладно затоплување кој ќе заврши на најинтензивната топлина.

Состав: Вода, Исопропил палмитат, Глицерин, пропилен гликол, Масло од семе на хелиантус аннус, Ментил лактат, Арома, Масло од авокадо, Екстракт од капсикум фрутесцент, Екстракт од лист на турнера дифуза, Екстракт од корен на лепидиум меинеии, Екстракт од лист на рузмарин, Токоферил акцетат, аскорбил палмитат, Безил алкохол, Натриум сахарин, Аргинин, Акрилат/ц-10-30. Алкил акрила сросополиимер, натриум бензоат, денатуриран алкохол, натриум дехидроацетат, ПЕГ-60, Хидрогенизирано масло од кастор, БХТ.

 

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!