Навлака за пенис

Број на артикал: BI-26202

290 ден

Нема на залиха

Извлечете го максимумумот од вашиот пенис со оваа супер еластична ребреста навлака со продолжеток. Дополнителната должина што ја добивате од оваа навлака на пенисот ќе ве претвори во моќен фраер. Рерберстиот релјеф е дизајниран за да му даде на вашиот партнер најголема оргазмичка стимулација и пенетрација. Оди, дај ѝ го она што го сака со оваа неверојатна навлака за пенис. Една големина одговара на сите.

Боја: Прозирна

Материјал: ПВЦ

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!