Навлака за пенис

Број на артикал: BI-26200

290 ден

Нема на залиха

Добијте посилни и подолги трајни ерекции и зголемете го вашето задоволство со оваа навлака за пенисот. Направена е од премиум TPR материјал, обвивката ќе го обвие пенисот и ќе обезбеди подобра ерекција и дополнителен стимул оддеднаш. Главата е малку исполнета со што го намалува осетот, одложувајќи ја ејакулацијата, додека обвивката ги возбудува сетилата и обезбедува неверојатен климакс за двата партнери.

Боја: Розева

Материјал: ПВЦ

Дилжина: 17 см.

Дијаметар : 3.6 см.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!