Мека стреп он протеза за жени со вибрација

Број на артикал: BW-022066Z

1,690 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 см.

Должина:

16 см.

Должина на употребливиот дел:

13,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Клон кожа

Модови на вибрација:

Потенциометар

Напојување:

АА Батерија

Текстура:

Мека мазна површина

Нема на залиха

Двете прикачени дилда се направени од супер мек TPR материјал со реалистична кожа, кои се доволно цврсти за пенетрација, но доволно меки за да имаат многу флексибилност. Со вашите раце слободни од ременот, можете да имате односи со вашиот партнер, додека движењето на половината исто така ќе предизвика внатрешното дилдо да се лула напред-назад за зачудувачки сензации. Доаѓа во комплет со дилдо со ремен, удобен и прилагодлив ремен и моќен, но тивок вибратор. Омилен дилдо вибратор со ремен кој нуди неверојатна игра и обезбедува целосно задоволство.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!