Лубрикант Xtra Moisturizing 150ml.

Број на артикал: OG-21098

590 ден

Lube Tube Xtra Moisturizing е интимен лубрикант на база на вода. Погуст и подолготраен од другите лубриканти од оваа серија. Без мирис, не се лепи, лесно се чисти и мие. Овозможува долготрајно подмачкување со врвен степен.

  • На база на вода
  • Компатибилен со Секс играчки
  • Нелеплив

Lube Tube Xtra Moisturizing е интимен гел на база на вода со долготрајно подмачкување со врвен степен. Без мирис, не се лепи, лесно се чисти и мие.

Начин на употреба: Нанесете голема количина на наменетата област. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: вода, глицерин, пропилен гликол, хидроксиетилцелулоза, сорбитол, феноксиетанол, динатриум едта, етилхексилглицерин, динатриум фосфат, полисорбат 60, натриум фосфат.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!