Попуст! Лубрикант што може да се јаде со вкус на јагода (перфектно за орален секс) 100ml.

Број на артикал: OG-21104

490 ден

Lube Tube Strawberry е интимен лубрикант на база на вода што може да се јаде со прекрасен вкус и мирис на јагода што го прави овој производ совршен и за орален секс.

 • Мирис и вкус на јагода
 • Може да се јаде
 • Долготраен
 • Лесно се мие и чисти
 • Не се лепи
 • Компатибилен со секс играчки
 • 100ml

Интимен гел на база на вода со вкус на јагодаLube Tube Strawberry е интимен гел на база на вода што може да се бакнува со прекрасен вкус и мирис на јагода што го прави овој производ совршен и за орален секс. Долготрајно, нелепливо, лесно се чисти и мие.

Начин на употреба: Нанесете голема количина на интимната зона. Повторно нанесете ако сакате.

Долготрајно подмачкување кое може да се бакнува

Состав: вода, сорбитол, глицерин, хидроксиетилцелцелулоза, арома, peg-40 хидрогенирано рицинско масло, пропилен гликол, натриум бензоат, натриум сахарин, млемна киселина, калинскиодофатум 0, натриум фосфат.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!