КАМА СУТРА книга со секс позиции

Број на артикал: SP-6238

990 ден

Понекогаш премногу се навикнуваме да ги извршуваме истите дејства, сексот ни прераснува во рутина и не пробуваме ништо ново, предизвикувајќи губење на искрата во нашите односи. Затоа е добро да се обидете да излезете од рутината и да пробувате нови работи како пар за да не згасне пламенот.

Што ако книга ви открие нови сексуални пози кои никогаш досега не сте ги пробале и детално ви објасни како да ги изведете, чекор по чекор, за да ви бидат многу, многу пријатни?

Па, таа книга… Тука е!

Откријте ги 69-те илустрирани секс пози кои Secret Play ви ги претставува вам и на вашиот партнер за да уживате во исполнет и забавен секс. Истражувајќи ја книгата, ќе можете да ја разбиете монотонијата и да ги испробате позициите што никогаш не сте ги замислиле.

Можеби мислите дека веќе знаете која е вашата омилена поза, но доколку сè уште не сте ја откриле и сакате да експериментирате, оваа книга е направена за вас.

Практикувајте ги овие пози. Можете да ги правите преку вагинална пенетрација, анална пенетрација, со помош на еротски играчки, лубриканти, стимулатори. Ви преопрачуваме да ги пробате сите!

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!