SEX IN THE CITY сет за патување

Број на артикал: SP-6237

1,690 ден

Играта вклучува:

40 Картички со задачи
1 Вибрирачки булет
1 коцка Камасутра
1 кесичка со масло за масажа со праска и пенливо вино (10 ml)
1 кесичка со лубрикант со вкус на јагода (10 ml)
1 течна кесичка гел за подобрување на задоволството (2 ml)

КОЈА Е ВАШАТА СЛЕДНА ДЕСТИНАЦИЈА?
Дали вие и вашиот партнер планирате романтично бегство и не сакате да останете без планови? Дали сакате да му дадете  возбуда на ова долгоочекувано патување? Ако е така ви го предлагаме овој сет за патување со серија на еротски идеи кој нема да ве разочараат.

Никогаш досега не било толку забавно да се оди во нов град за да се видат споменици, музеи или да се шета по улиците на стариот град. Ако сакате да се насмеете и да ја вратите искрата, можеби можете да се одлучите за место во градот за да се сретнете и сами да излезете додека не се сретнете на договореното место.
Или како да се обидете да ја подигнете температурата во лифтот? Можете да го притиснете копчето до најгорниот кат и да го искористите тоа малку време за да ја загреете атмосферата.
Некои од овие тестови и многу други може да се најдат во City Kit, кои нема да престанат да ве изненадуваат.

Земете ги картичките од комплетот и распоредете ги плановите како што сакате. Исполнете ги вашите желби со додатоците кои ви ги нуди овој комплетен комплет.

Идеален е за викенд или дневни патувања, за долгоочекувани патувања или, исто така, да и дадете слобода на вашата имагинација која фантазира од дома дека сте во град. Забавните тестови вклучени во овој комплет, во комбинација со коцките, вибрирачкиот булет и кесичките, нема да ве остават рамнодушни.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!