SEX ON THE BEACH сет за патување

Број на артикал: SP-6236

1,690 ден

Играта вклучува:

40 Картички со задачи
1 Вибрирачки булет
1 коцка Камасутра
1 кесичка со масло за масажа со праска и пенливо вино (10 ml)
1 кесичка со лубрикант со вкус на јагода (10 ml)
1 кесичка гел за зголемување на задоволството (2 ml)

КОЈА Е ВАШАТА СЛЕДНА ДЕСТИНАЦИЈА?
Дали вие и вашиот партнер планирате романтично бегство и не сакате да останете без планови? Дали сакате да му дадете  возбуда на ова долгоочекувано патување? Ако е така ви го предлагаме овој сет за патување со серија на еротски идеи кој нема да ве разочараат.

Ако сакате да се смеете и да ја загреете температурата, можете да понесете водени пиштоли за да си играте на брегот или да купите неколку сладоледи и да се насладите едни со други со тоа што ги јадете безобразно.
Но, ако сте романтични и сакате да се опуштите, ќе наидете на предизвици како што се гледање на зајдисонце од плажа или ноќно излегување на плажа, пуштање романтична музика и танцување заедно.
Некои од овие тестови и многу други може да најдете во овој комплет за плажа, кој нема да престане да ве изненадува.

Земете ги картичките од комплетот и распоредете ги плановите како што сакате. Исполнете ги вашите желби со реквизитите кои ви ги нуди овој комплетен комплет.

Идеален е за викенд или дневни патувања, за долгоочекувани патувања или, исто така, да и дадете слобода на вашата имагинација која фантазира од дома дека сте на плажа. Забавните тестови кои ги содржи овој комплет, во комбинација со коцките, вибрирачкиот булет и кесичките, нема да ве остават рамнодушни.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!