Назад кон производи
Љубовен Рулет Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.

Гејмерски мастурбатор со задревачки ефект

SKU: LT-SV23291

Original price was: 8,990 ден.Current price is: 5,990 ден.

Овој мастурбатор има 10 режими на истегнување + 10 фреквенции на вибрации ви овозможуваат да доживеете моќно задоволство од мастурбацијата.

Внатрешниот дел е направен од висококвалитетни материјали. со мек и еластичен допир кој цврсто го гушка вашиот пенис. и моќен мотор кој го извртува вашиот пенис, давајќи ви неповторливо секс искуство. Покрај тоа, внатрешниот ѕид на мастурбаторот е исполнет со многу ситни честички за масажа за да се создадат реални тунели од месо. Што ви носи невидено задоволство при триење.

Вграден грејач

Уредот за мастурбација се загрева со грејна плоча вградена во средината. Која ја расфрла топлината нагоре и надолу. брзо се загрева, подобро ја покрива целата вагина и ви дава топло и вистинско искуство со вагинален однос.

Отстранлив и лесен за чистење

Во споредба со конвенционалните мастурбатори, овој производ има посебен капак за моторот и желето.  По употреба може да се измие со млака вода (45°C или помалку). По чистењето избришете ги сите очигледни дамки.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!