Љубовен Рулет

SKU: LT-SV23294

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.

Предигра, не брзајте. Уживајте!“- Во оваа игра на романса, секој дел на Тркалото на љубовта ќе има функција што треба да ја изведувате на или со вашиот партнер. Совршено за паровите да додадат разигран и забавен начин за продолжување на предиграта и да ги поттикнат работите да се движат во вистинската насока.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!