Љубовен Рулет Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
Назад кон производи

Луксузен силиконски вибратор за Г-Точка со 10 вида на вибрации (се полни на USB кабелче)

SKU: LT-V1224

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

Боја:

Розова

Дебелина:

3 см.

Должина:

20 см.

Должина на употребливиот дел:

13 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Овој вибратор ја стимулира Г-точка со помош моќни вибрации и уникатната форма што ја има. Лесен за употреба со копче за менување на брзини и ви овозможува брзо да го подесите вистинското темпо. Испробајте нови комбинации. Моќниот мотор го зголемува задоволството со 10 модови на вибрации.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!