Единствено кај нас! Крема за обелување на кожата со Sepiwhite™

Број на артикал: OG-21166

1,190 ден

Крем за интимно белење:

Интимус Бела интимна крема за белење, нова поблага формула со иста ефективност на овој крем за интимно белење кој обезбедува посветол тон на кожата на интимните области поради неговата состојка Sepiwhite™.

Намена: Посветлиот тон на кожата на интимните области, исто така, помага при темните дамки на рацете и лицето предизвикани од стареење или изложување на сонце.

Начин на употреба: Нанесете само разумна количина на наменетата површина. За подобри резултати, нанесувајте еднаш дневно.

*Orgie препорачува да се тестира мала количина на производ на подлактицата пред првата употреба. За нанесување на лицето, избегнувајте ја областа околу очите.

Состав: вода, глицерин, масло од семе од роза мошата, ундециленоил фенилаланин, цетеарил алкохол, феноксиетанол, натриум полиакрилат, ниацинамид, хидрогенизиран полидецен, етилхексилглицерин, динатриум едта, пентаеритритил тетра-ди-т-ациден, 6-д-бутинил.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

а

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!