Екстра лизгаво масло за масажа без арома за јапонска еротска масажа нуру 500 ml.

Број на артикал: OG-21289

1,290 ден

Гелот Noriplay Extra slide формулиран со екстракт од морски алги и збогатен со Gingko Biloba дава совршена текстура и супер лизгачки ефект за да се изврши масажата Nuru, засилена со енергетските својства на Гинко билоба.

Нуру е јапонска еротска масажа. Голата двојка го полива своето тело со безбоен лизгав лосион и се трие еден на друг за да го добие најширокиот (и најлудиот!) можен физички контакт, доведувајќи ја двојката од ослободување од стрес.

  • Формулиран со екстракт од морски алги
  • Подготвен за употреба. Нема потреба да се меша со вода
  • Компатибилно со Секс Играчки

*Вклучен е 1 ламиниран NWF лист.

Состав: вода, глицерин, полисорбат 20, феноксиетанол, пропилен гликол, peg-90m, цветно масло од еугенија кариофилус, еугенол, динатриум едта, етилхексилглицерин, бутилен гликол, силициум диоксид, екстракт од лист од гинко билоба, метабит,софит,софит.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!