Дилдо со вибрации 20 см

Број на артикал: BW-8067A

1,490 ден

Нема на залиха

Нашиот реалистичен и неверојатен вибратор е дизајниран за да ви овозможи незаборавно искуство, скоро исто како со реален пенис. Ова е без сомнение супер-херој меѓу сите реалстични дилда со тестиси. Овој совршено изработен голем вибратор е направен од TPR материјал за жешки и диви сексуални сесии сами или со вашиот партнер. Месесто задоволство од силна оска со вени и совршена стимулација од цврсти тестиси. Овој неверојатен, голем дилдо вибратор стои самостојно поради вакум основата, дизајниран за да ви овозможи многу незаборавни соло јавачки искуства. Совршен дилдо со многу препораки! Вклучува потенциометар за вибрации со повеќе брзини.

Боја: Телесна

Должина: 21 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4,5см

Материјал: меко ПВЦ

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!