Најдобриот гел за продолжен секс – ЕЏ (убедливо нашиот најдобар гел)

На залиха

Original price was: 1,190 ден.Current price is: 890 ден.
ШИФРА: 0000000020
Тежина

0.1 кг

 

совршена 100% ПРИРОДНА формула за доооолг секс!

ЕЏ ќе ги испрати во минатото сите непријатни сцени во креветот

Еџ е најдобрата инвестиција што можете да ја направите во интерес на подобрувањето на вашиот сексуален живот! Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана. За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.

Кажете му збогум на прераното свршување

Еџ е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот! Или купи го од нашата продавница во Скопје

опуштете се и уживајте со  еџ 

Само 3-5 капки од Гелот ЕЏ намачкана на главичката од пенисот ќе му ја намали осетливоста  во следните 6 ЧАСА без да го отрпне и да ви го намали задоволството. Хемиските средства за намалување на осетливоста имаат горчлив вкус и се ставаат непосредно пред сексуалниот однос. За разлика од нив, ЕЏ се става еден час пред сексот и тоа во многу мало количество, така што целосно се апсорбира во кожата и нема непријатен вкус. Еџ е СУПЕРЕФИКАСЕН производ кој може да се користи околу 30 пати. Се става многу малку, а врши ГООООЛЕМА работа! Тоа цената му ја прави многу поволна. Ова е факт затоа што сега траењето на сексот нема да биде проблем за вас. Од друга страна, дејството на ЕЏ е толку долго што целата ноќ може да биде уживање за двајцата партнери. Еџ не содржи медикаменти, хемиски супстанции и анестетици како другите познати средства. Произведен е од природни состојки. Кога го користите ЕЏ вие знаете дека не се изложувате себеси на ризици од несакани дејства што можат да се јават при користење на хемиски средства. Начин на употреба: Се ставаат 5 капки на главичката на пенисот 1.5 часа пред однос. После 30 минути се јавува мало пецкање и тоа е знак дека средството почнало да работи. После 1.5 часа средството е во полна функција наредните 4-6 часа.

Вршиме 100% ДИСКРЕТНА ДОСТАВА!

За само 150 денари низ цела Македонија

Еџ можете да го купите и во нашата продавница! Погледнете каде се наоѓаме!

Работно време: Секој ден освен недела од 11 – 20 часот! ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ НА 075-455953 За секакви консултации во врска со производот ве чекаме на телефонска линија од 11-20 часот секој ден освен недела и празници.