XXL гел за мажи

Број на артикал: IN0001

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

Нема на залиха

Повеќето мажи никогаш не се задоволни со големината или дебелината на нивниот пенис. Затоа овој производ со негова примена, ги шири крвните садови, и со тоа се зголемува протокот на крв што дава чувство на зголемување на пенисот.

СОВЕТ: Производот може да се нанесе на клиторисот за да ја направи областа почувствителна, овозможувајќи лесно да се постигне оргазам. истотака може да се бакнување бедејќи има вкус на цимет.

Насоки: Нанесете 3 капки на пенисот или клиторисот и масирајте нагоре надоле се додека не се упие.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!