(Видео!!) Вибратор на Намаление! (долг 22cм. дебел 4,7cм)

Број на артикал: CN-711886474

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

Нема на залиха

Материјал:  ТПЕ материјал

Боја:  Кафена

Должина:   22 см.

Должина на употребливиот дел:  18 см.

Дијаметар:  4,7 см.

Напојување: 2 батерии тип АА (1,5 В)

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!