Спреј за полесен орален секс

Број на артикал: DT0001

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

Нема на залиха

Има ли нешто полошо од гушење или непријатно чувство кога правите орален секс на вашиот партнер? Имајќи го тоа на ум, овој производ ќе ви го реши тој проблем.

Со прскање  во грлото, ќе можете да имате подлабок орален секс, без да чувствува непријатност, со тоа секој момент во сексот ќе можете конечно да го уживате.

Упатство за употреба: Прснете 4 пати директно во устата и грлото 1 мин пред сексуалниот однос.

 

Мерки на претпазливост: Не прскајте на области со отворени рани или воспаленија. Во случај на контакт со очи, исплакнете со многу вода. Чувајте го производот на ладно место, подалеку од топлина и светлина. Да се ​​чува подалеку од дофат на деца.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!