Силиконски Вибрирачки Прстен за Пенис

Број на артикал: BI-210162

1,490 ден

Боја:

Црна

Материјал:

Силикон

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Должина:

8,4 см.

Дебелина:

4.3 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Текстура:

Мазна силиконска површина

Подобрете ги инстантно вашите перформанси кога ќе го земете нашиот силиконски прстен за пенис што се полни. Овој прстен на пенисот ќе ја опфати основата на вашиот пенис и нежно ќе го стегне протокот на крв,со  што ќе ви овозможи да постигнете посилна и подолготрајна ерекција што исто така може да резултира со поинтензивни оргазми. Идеален за стимулација на вашиот партнер, стимулаторот напред е совршено поставен за задоволство на клиторисот за време на сексот додека 7 функции на вибрации ве задоволуваат и двајцата.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!