Моќен вибро булет (се полни на УСБ Кабелче)

SKU: LTAT1033.

690 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

1 , 8 см.

Должина:

8 , 5 см.

Должина на употребливиот дел:

6 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Тврд силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Вибро булет е дискретен производ дизајниран да обезбеди интензивна и насочена стимулација. Овој е компактен и иновативен уред е типично мал по големина, со должина од само неколку инчи, што го прави неверојатно лесен за ракување. Неговиот дизајн во облик на куршуми е наменет за прецизна и фокусирана стимулација, без разлика дали се користи за соло играње или заеднички моменти со партнерот.

Главните карактеристики на вибро куршумот често вклучуваат:

 • Моќни вибрации
 • Се полни на УСБ кабелче
 • 10 различни функзии на вибрација
 • Материјали безбедни за телото
 • Можете секаде да го носите
 • Лесен за чистење

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!