Исклучително поволна цена за квалитетен моќен Шмукач за Клиторис и Брадавици – Го викаат Швалерот

SKU: LT-NM2566

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 890 ден.

Боја:

Розова

Материјал:

Силикон

Должина:

11 см.

Дебелина:

4 см.

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Модови на вибрација:

10 модови на шмукање

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Шмукач со Моќен Мотор во форма која лежи на раката, кој овозможува целосно задоволства на клиторисот, шмукање на брадавиците и сите жешки точки на телото. Секогаш подготвен за услуга.  Го викаат Швалерот.

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!