Мега попуст! Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

Број на артикал: CN-330634131

Original price was: 490 ден.Current price is: 290 ден.

Нема на залиха

Вибратор масажер Розев. Овој мултифункционален мини масажер со е одличен за масажа на скалп, за напнати мускули, за олеснување при општа вкочанетост на телото и за стимулација на ерогени зони и клиторис. Само пикнете го во чанта и однесете го на работа или на пат, релаксирајте ги мускулите со него после фитнес или едноставно препуштете се на нежните вибрации во кревет кои ќе ве доведат до врвно задоволство.

Боја: Виолетова

Материјал: ПВЦ

Напојување: 1 батерија АА

 • ЧУВСТВО – Има 3 метални точки за засилена вибрација, и 4 различни капачиња за дополнително стимулирање
 • Компактен е, така што е совршен за патување
 • КОНФОРТ – Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата (но не и да гњури)
 • ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ – Се чисти со благ сапун или специјално средство наменето за чистење на интимни играчки
 • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!