Луксузна кожна маска мачка Rebellion

Број на артикал: LX-LV761202

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 990 ден.

Препуштете се во светот на мистерија и сензуалност со нашата маска. Оваа маска е украсена со сложено изработени уши од мачка, влевајќи чувство на шарм и интрига во вашите интимни средби.
Изработена од издржлив материјал од PU, оваа маска ветува издржливост и удобност. Со прилагодлив ремен, обезбедува сигурно и удобно користење.
За да се истакне нејзината убавина и уникатен карактер, прстен од антички бронзени нитни ја опкружува маската, привлекувајќи внимание на нејзините примамливи карактеристики. Без разлика дали ги прифаќате вашите внатрешни желби или едноставно додавате допир на заведување во вашата игра, оваа маска е вашиот клуч за светот на задоволството.

 • Клучни карактеристики
  -Прилагодливиот ремен обезбедува сигурно и удобно вклопување.
  -Антички бронзени нитни ја опкружуваат маската, привлекувајќи внимание примамливи карактеристики.
  -Направено од издржлив PU материјал.
  -Една големина одговара на повеќето мажи и жени.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!