Гел за зголемување за Либидото и сексуалната потреба кај жените

Број на артикал: EX0001

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,190 ден.

Нема на залиха

Знаеме дека има денови кога не сакаме да имаме секс или периоди кога нашето либидо е загрозено поради лекови, депресија или дури и стрес.

Овој производ помага да се разбуди женскиот сексуален апетит, може да се користи на 2 различни начини: пред сексуален однос за зголемување на сексуалната желба или секојдневна употреба за зголемување на либидото.

Направено од женшен (ginseng), добро познато растение кое го стимулира производството на естроген кој директно делува на либидото и сексуалната желба.

Насоки пред сексуален однос: Нанесете 3 капки на клиторисот или вагината неколку минути пред сексот.
Упатство за секојдневна употреба: Нанесете 3 капки на клиторисот или во вагината пред спиење.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!