Гел за масажа со мирис и вкус на шекерна волна и со загревачки ефект 30ml

Број на артикал: MG0002

590 ден

Нема на залиха

Гелот за масирање со арома на Шекерна Волна може да се користи во неколку моменти за време на вашиот интимен однос, како масажа, орален секс, пенетрација и за бакнување. Гелот истотака обезбедува затоплувачко и слатко чувство.

Упатство за користење: нанесете го гелот на сите места кој посакувате.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

1 човек го гледаат овој производ сега!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

security-public

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!