Уникатен ванд масажер (горниот дел е масажер а долниот клиторален лижач)

SKU: LT-DD2437-1

1,390 ден

Боја:

Црвена

Дебелина:

4 , 4 см.

Должина:

22 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

12 различни модови на вибрација и лижење

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Ванд масажерот е една од најкористените секс играчи било кога. Оваа играчка е многу популарна бидејќи може да се користи како соло играчка за жената или како играчка со го прави оргазмот при секс со партнерот незаборавен.

Конкретно за овој производ, направен е од 100% силикон и се полни на УСБ кабелче. Но тоа што го прави уникатен е дека ова не е обичен ванд масажер! горниот дел на оваа играчка е масажер со 12 различни модови на вибрација но кога ќе го тргнете капачето на долниот дел ќе видите дека овој производ има силиконско јазиче и во исто време е и клиторален лижач со 12 независни различни модови на лижење, за да додадат уште забава во вашиот живот. Накратко кажано плаќате едно а добивате две!

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!