Бесплатен тестер Вибраирачки гел high voltage 10/10 (на секои 1000 Денари ви следува по еден тестер)

50 ден

Нема на залиха

Секси атмосфера! Висок напон. Екстра Силен. Интимен гел за возбудување формулиран со поголема концентрација на доза на активни состојки на растенија од дождовните шуми на Амазон кои даваат инстант екстра силни вибрирачки и пецкачки ефекти на интимните области.

Како да се користи:
За почеток нанесете само една капка на клиторисот и вагинaлните усни и една капка на главчето од пенисот. Нежно размачкајте ја и почекајте неколку минути да видите како ќе ви делува. Ако ви е малку полека зголемувајте ја количината. Во случај да ставите поголема количина само исплакнете со вода и сапун

Функција: 

 • Инстант јаки вибрирачки и пецкачки ефекти.
 • Предизвикува појаки оргазми
 • Донесува нов шмек во вашиот сексуален живот
 • Можат да го користат и жени и мажи

За производот: Интимен гел за возбудување. овој гел е со поголема концентрација на активни состојки на растенија од амазонската прашума што дава инстант екстра силни вибрирачки и пецкање ефекти на интимниte области.

Јачина на вибрација: Јачината на вибрација на овој производ е 10/10

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!