Анаконда дилдо 46 X 3.5 см.

Број на артикал: 55078951

2,490 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

3,5 см.

Должина на употребливиот дел:

46 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Мазна површина

Нема на залиха

Ова дилдо од брендот ANALCONDA е секс играчка долга околу 46 cm со која може да се откријат интензивни сензации. Ви овозможува да допрете длабоки и возбудливи анални области.

Ширината е приближно 3,5 cm со варијации по целата должина. Ова го зголемува задоволството што веќе е понудено…

Изработен од флексибилен и флексибилен винил материјал за поудобна употреба.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!