Мега попуст! (Видео!!) Реалистичен вибратор за евтина цена Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.
Назад кон производи
Вибратор со вибрација на тестисите. Мек и многу реалистичен Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

(Видео!!) Вибратор со Вибрација и Ротација

Број на артикал: BW-008015R

1,190 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 см.

Должина:

20 см.

Должина на употребливиот дел:

15 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Модови на вибрација:

Потенциометар

Напојување:

2 АА Батерии

Текстура:

Мека мазна површина

Нема на залиха

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!