Невидено ниска цена со 45% попуст за дилдо без вибрација

Број на артикал: BW-007013R

390 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4,2 см.

Должина:

20 см.

Должина на употребливиот дел:

18 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Мека мазна површина

Почувствувајте ја разликата со овој дилдо со вени. Направен од реалистичен TPR материјал, има цврсто, исправено тело одвнатре мек, месести слој однадвор! Деталните текстури на кожата даваат уште повеќе реалистично чувство што го барате. Моќната основа на вшмукувачката чаша се лепи за речиси секоја мазна, рамна површина и гарантира дека ова дилдо е компатибилно со стреп он ремен.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!