Вибрирачки гел со вкус на SEX ON THE BEACH (јачина на вибрација 3/10) 15ml.

Број на артикал: OG-17328

990 ден

Вибрирачка течност што може да се бакнува

Интимен гел за возбудување, формулиран со активни состојки од растенија од амазонската прашума. Обезбедува интензивни инстантни вибрирачки и пецкачки ефекти и ја стимулираат циркулацијата на крвта, зголемувајќи ја чувствителноста на интимните области.

Црпејќи инспирација од тропската привлечност на класичните коктели, Dual Vibe! Сексот на плажа внесува допир на софистицираност во интимните моменти. Неговиот добро изработен вкус на коктел „Секс на плажа“ е дизајниран да ги разубави пупките за вкус, додека поблагиот, но сепак многу задоволувачки ефект на вибрации додава дополнителен слој на возбуда на оралниот секс, што го прави поудобен и попријатен.

 • Инстант ефекти на пецкање и вибрира 3/10
 • Предизвикува сензации на интимните области
 • Удобен интензитет на вибрации и вкусен вкус за изведување орален секс
 • Подобрувач на возбуда и оргазам
 • Компатибилен со Секс Играчки

Начин на употреба: За почеток нанесете само една капка на клиторисот и вагинaлните усни и една капка на главчето од пенисот. Нежно размачкајте ја и почекајте неколку минути да видите како ќе ви делува. Ако ви е малку полека зголемувајте ја количината.
Во случај да ставите поголема количина само исплакнете со вода и сапун

Нанесете мала количина на интимната зона и почекајте неколку секунди за да ги почувствувате возбудливите ефекти на вибрирање и пецкање.

*Orgie препорачува да започнете со 1 доза на пумпа и да ја прилагодите дозата според она што се чувствува возбудливо, а сепак удобно.

Состав: вода, глицерин, полисорбат 80, арома, сок од алое барбаденсис, карбомер, бензил алкохол, пропилен гликол, натриум сахарин, ниацинамид ексоламолакелакеламид, ниацинамид ексоламолакеламид тилхексилглицерин, масло од листе мета арвенсис, лимонен, калиум сорбат, натриум бензоат лимонска киселина, токоферол.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!