Уникат! Лубрикант на водена база кој личи на сперма 150ml.

Број на артикал: OG-17267

690 ден

Lube Tube Semen Lube е интимен гел на база на вода кој наликува и има слична текстура на сперма поради неговата текстура и вискозност. Создава долготраен ултра лизгачки ефект.

Ефекти на производот:

 • Ултра лизгаво
 • Долготраен ефект
 • Наликува на сперма по боја, текстура и вискозност. Млечно и кремасто
 • Не лепливо
 • Лесно се чисти и мие

Начин ана употреба: Нанесете поголема количина на интимната зона. Доколку сакате повторно нанесете.

Состав: вода, пропилен гликол, глицерин, хидроксиетилцелцелулоза, натриум бензоат, млемна киселина, калиум сорбат, кополимер стирен/акрилати, коко-глукозид, динатриум бензоат, 60 иц киселина, натриум фосфат.

Напомена: да не се нанесува на иритирана или повредена кожа. Во случај на иритација прекинете со користење. Да се чува подалеку од деца. Само за надворешна употреба, да не се јаде. Да не се чува на сонце. Да се чува во темно, свежо, суво место.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!