Лубрикант со вкус и мирис на коктел Пина Колада 100ml. Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
Назад кон производи
Уникат! Лубрикант на водена база кој личи на сперма 150 ml. Original price was: 990 ден.Current price is: 690 ден.

Лубрикант со вкус и мирис на коктел SEX ON THE BEACH 100ml.

SKU: OG-17175

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.

Интимен гел на база на вода со вкус и мирис на коктел SEX ON THE BEACH. Долготраен, нелеплив, лесно се чисти и мие. Безалкохолен, полн со вкус.

 • Може да се јаде
 • Многу вкусно за орален секс
 • Не се суши брзо
 • Компатибилно со секс играчки
 • Вкус на коктел за интимен гел на база на вода, кој може да се бакнува

Начин на употреба: Нанесете поголема количина на интимната зона. Доколку сакате повторно нанесете.Вкус и мирис на коктел Sex On The Beach, долготрајно подмачкување, нелеплив.

Состав: вода, сорбитол, глицерин, хидроксиетилцелулоза, арома, peg-40 хидрогенирано рицинско масло, пропилен гликол, натриум бензоат, натриум сахарин, млечна киселина, калимофасодиум, локтична киселина, калимофасодиумл орбат 60, бензил алкохол, натриум фосфат.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!