Миризливо тантричко масло за масажа CELESTIAL SCENT (Најјаки ароматични ноти на киви и јагода) 200ml.

SKU: OG-21005

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 990 ден.

Тантричкото масло за сензуална масажа е формулирано со масло од сладок бадем, масло од семе од грозје, сончогледово масло и масло од арган. Тантричкото масло не се апсорбира лесно во кожата оставајќи ја навлажнета и со сјаен ефект.

 • Сјаен ефект.
 • Одличен навлажнувач на кожата за секојдневна употреба. Нанесете на влажно тело после туширање.
 • Многу пријатна арома
 • Силни ароматични ноти на Oрхидеја и Црвени Бобинки
 • Направено од 100% природни состојки

Начин на употреба: Нанесете поголема количина на посакуваната регија.  Користете ги рацете или сопственото тело за да ја изведете  масажата.Маслото за тело е идеално за тантричка и долга масажа во предиграта. Ја навлажнува кожата, и има сјаен ефект.

Состав: prunus amygdalus dulcis масло, parfum, argania spinosa cernel mail, helianthus annuus seed oil, olea europaea овошено масло, пентаеритритил тетра-ди-т-бутил видроксинизилатер, алицилат, хидроксицитронелал, лимонен.

Напомена: да не се нанесува на иритирана или повредена кожа. Во случај на иритација прекинете со користење. Да се чува подалеку од деца. Само за надворешна употреба, да не се јаде. Да не се чува на сонце. Да се чува во темно, свежо, суво место.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!