Силиконски вибратор во форма на уста со јазик (10 модови на вибрација)

Број на артикал: DN-8068

2,290 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

5 см.

Должина:

13 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Ова е уникатен производ! Овој вибратор е направен од 100% силикон и има 10 различни модови на вибрација. Вибрацијата е ставена на јазичето и со тоа може да даде многу насочена и јака стимулација. Ама не само што вибрира јазикот туку и мрда во круг и во исто време и устата се отвара и затвара малку, стварајки вакум. Со сите овие можности овој вибратор е перфектен за почетници и за искусни. Пробајте сами и уверете се.

  • Водоотпорен
  • Сертифицирани материјали

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!