Луксузен силиконски вибратор со јаки вибрации шмукачки Ефект

Број на артикал: DN-8069

2,490 ден

Боја:

Како на сликата

Должина:

22 см.

Дебелина:

3 , 5 см.

Должина на употребливиот дел:

13 см.

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација , 2 модови на шмукање

Материјал:

Силикон

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Овој силиконски вибратор е уникатен со тоа што на долниот дел има чаша која служи за стварање вакум. Овој вибратор има 10 модови на вибрација и има 2 модови на шмукање но не е тоа се, со едно од двете копчиња можете рачно да го контролирате шмукачкиот ефект. Со притискање на копчето шмука са со отпутање на копчето го отпуштате и вакумот. Доколку сакате да поиграте малку без чашата не се секирајте може да се извади и да се користи само како вибратор. Пробајте сами нема да згрешите.

  • Водоотпорен
  • Сертифицирани материјали

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!