Оргазам капки за жена ја накачуваат осетливоста на клиторисот и разладуваат и загреваат во исто време (со вкус на јаболко и каранфилче) 15 ml.

Број на артикал: OG-51416

690 ден

Интимен гел за возбудување на клиторисот што може да се бакнува

Orgasm Drops Kissable е ексклузивна и револуционерна формулација на Orgie која користи врвни суровини. Неговата формула го сензибилизира клиторисот, го стимулира и ја зголемува возбудата кај жените што доведува до екстремно задоволство. Неговата карактеристика за бакнување го прави погоден за орален секс.

Функција: Интимен гел за возбудување на клиторисот кој може да се бакнува. Го сензибилизира клиторисот, чувството на затоплување и ладење, го стимулира и зголемува возбудувањето.

Начин на употреба: Нанесете 3 до 4 капки на клиторисот и нежно масирајте го. Повторно нанесете ако сакате.

*За луѓето кои никогаш не ги користеле нашите производи за капки за оргазам или се почувствителни на неговите ефекти, препорачуваме да започнете со 1 капка доза и да ја зголемувате според она што се чувствува добро и удобно.

Состав: глицерин, пропилен гликол, полисорбат 20, феноксиетанол, масло од цвет од еугенија кариофилус, вода, еугенол, масло од лист мента арвенсис, натриум сахарин, арома, етилхексилглицерин, лимонен.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!