Оргазам капки за жена ја накачуваат осетливоста на клиторисот и разладуваат и загреваат во исто време

Број на артикал: 21357

990 ден

Клиторален возбудлив интимен гел оргазам во капки

Гелот за возбудување на клиторисот со капки оргазам е ексклузивна и револуционерна формулација на Orgie која користи суровини од висока класа. Неговата формула ја стимулира и ја зголемува женската возбуда што доведува до екстремно задоволство. Го сензибилизира клиторисот, чувството на затоплување и ладење, го стимулира и зголемува возбудувањето.

Намена: Интимен гел за возбудување на клиторисот. Го сензибилизира клиторисот, чувството на затоплување и ладење, го стимулира и зголемува возбудувањето.

Производот е доставен на дерматолошки, гинеколошки и студии за ефикасност. Тестирано и одобрено.

Начин на употреба: Нанесете 2 или 3 капки на клиторисот и нежно масирајте го. Повторно нанесете ако сакате.

*За луѓето кои никогаш не ги користеле нашите производи за капки за оргазам или се почувствителни на неговите ефекти, препорачуваме да започнете со 1 капка доза и да ја зголемувате според она што се чувствува добро и удобно.

Состав: глицерин, полисорбат 20, пропилен гликол, феноксиетанол, масло од цвет од еугенија кариофилус, еугенол, масло од лист мента арвенсис, етилхексилглицерин, лимонен.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!