Гел за зголемување на осетливоста кај жената на Г точката и разладувачки и загревачки ефект 15 ml. (Јачина на вибрација 6/10)

Број на артикал: OG-51492

890 ден

Гел за возбудување на Г- точката

Таа точка има активни состојки во својата формула кои ја стимулираат областа на Г-точката што ја прави уште почувствителна. Тоа е за неа интимен гел за возбуда што може да го споделат паровите поради неговите карактеристики. Инстант интензивен вибрирачки и пецкачки ефект со развој на загревање, ладење и благи зачинети сензации за време на неговото дејство.

Производот е доставен на дерматолошки, гинеколошки и студии за ефикасност. Испробан и одобрено.

Намена: Интимен гел за возбудување за неа и паровите. Инстант интензивен вибрирачки и пецкачки ефект со развој на загревање, ладење и благи зачинети сензации за време на неговото дејство.

Начин на користење: Нанесете мала количина на интимните места. Повторно нанесете ако сакате.

*Orgie препорачува да започнете со 1 доза на пумпа и да ја прилагодите дозата според она што се чувствува возбудливо, а сепак удобно.

Состав: Вода, глицерин, пропилен гликол, феноксиетанол, карбомер, децил глукозид, натриум сахарин, екстракт од цвет од spilanthes acmella, масло од лист mentha arvensis, екстракт од овошје capsicum frutescens, аминометил пропанол, арома, етилхексилглицерин, димонедиум, димонедиум ci 14700, тринатриум едта, лимонска киселина.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!