НОВО! Вибрирачки сјај за уста (секој бакнеж ќе вреди!) (јачина на вибрација 6/10) 10ml

Број на артикал: GS-51935

990 ден

Како да се користи
Нанесете солидна количина на усните непосредно пред бакнување или орален секс.
Повторно нанесете ако сакате.

За производот
Сјај за усни за бакнување и орален секс формулиран со активни состојки од растенија од амазонската прашума. Совршен да ги изненади и возбуди љубителите со неговите моментални вибрации и пецкање. Рол-он шише, лесно за носење и нанесување.

Функција
Возбудливи усни Сјај за неа, него и паровите. Инстант вибрирачки и пецкачки ефект на усните и интимните области.

Вкус
Тути-Фрути

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!